Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Regionalny Manager Sprzedaży (wod-kan)

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1112541 Data publikacji: 24 października 2018 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Woda: Dystrybucja, wodociągi

Opis stanowiska

Poszukujemy Regionalnego Managera Sprzedaży (wod-kan)

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży wodno-ściekowej poszukujemy Regionalnego Managera Sprzedaży.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy do takich podmiotów jak: gminy, oczyszczalnie, wodociągi. Do głównych obowiązków należeć będzie opieka nad istniejącymi klientami poprzez budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji, doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji. Spotkania z klientami i poszukiwanie dla nich nowych możliwości, będą należały do codziennych obowiązków. Regionalny Manager Sprzedaży będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów.  Regionem działania będzie część Polski południowo-wschodniej.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Do aplikowania zachęcamy osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych do wyżej wymienionych klientów. Poszukujemy osób które zdobyły wykształcenie na studiach o kierunkach technicznych. Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji jest mile widziana. Poszukujemy osób komunikatywnych, doświadczonych w pracy w terenie, posiadających umiejętność minitorowania powierzonego obszaru sprzedażowego, nastawionych na rozwój.

Oferujemy

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole. Forma zatrudnienia to umowa o pracę. Klient zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy). Firma oferuje pakiet benefitów pozapłacowych.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.