Więcej  ›
17.05.2024 17 maja 2024

Specjalista ds. remediacji gruntu

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1092747 Data publikacji: 17 sierpnia 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gleba i ziemia: Oczyszczanie gleby, remediacja

Opis stanowiska

Twoja następna firma
Naszym klientem jest firma, należąca do międzynarodowej grupy budowlanej, świadcząca usługi w zakresie projektów specjalistycznych. W związku z rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. remediacji gruntu.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za udział w procesie opracowywania rozwiązań w zakresie remediacji, od opracowania oferty handlowej, przygotowania projektu poprzez nadzór nad realizacją i rozliczenie.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od idealnego Kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego lub geologicznego oraz minimum 2 lat doświadczenia w zakresie oczyszczania gruntu, w tym formułowania rozwiązań z zakresu remediacji. Mile widziana jest znajomość technik remediacji. Znajomość języka angielskiego nie jest kluczowa ale stanowić będzie duży atut i umożliwi dalszy rozwój w międzynarodowej organizacji.

Oferujemy

Co zyskujesz?
Klient oferuje pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, międzynarodowe szkolenia oraz możliwość budowania działu dot. remediacji.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.