Więcej  ›
21.05.2024 21 maja 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: HR For Business Sp z.o.o Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 21 grudnia 2020 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Prawo i przepisy
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR

Opis stanowiska

Obowiązki:
• Koordynowanie projektów z zakresu ochrony środowiska (gospodarka odpadami, wodno-ściekowa, emisje do powietrza),
• Nadzorowanie i weryfikacja decyzji / pozwoleń oraz ich aktualizowanie zgodnie z zapotrzebowaniem,
• Opracowywanie i aktualizacja instrukcji, zarządzeń i procedur, związanych z realizacją przepisów ochrony środowiska lub normy ISO 14001,
• Udział w przygotowywaniu analiz środowiskowych,
• Prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
• Doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów oraz prowadzenie szkoleń z Ochrony Środowiska,
• Budowanie kultury przyjaznej środowisku,
• Promocja proekologicznych postaw w środowisku pracy.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (Ochrona Środowiska lub pokrewne),
• Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska oraz normy ISO 14001;
• Mile widziane doświadczenie w administracji publicznej
• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Dobra znajomość pakietu MS Office,
• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
• Wielozadaniowość, terminowość oraz odpowiedzialność

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 06.00-16.00,
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia medycznego Lux Med,
  • Możliwość przystąpienia do programu Multi Sport,
  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość pracy w jenej z największysz firm w Polsce.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

HR For Business Sp z.o.o

HR for Business