Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Projektant wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania

Pracodawca: HVAC-PROJEKT Numer referencyjny: 20072017 Data publikacji: 22 marca 2018 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków, Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Przemysł i inżynieria: Inżynieria przemysłowa i procesowa

Opis stanowiska

Obowiązki:
  • Realizacja projektów w zakresie wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania
  • Współpraca w ramach międzynarodowych zespołów projektowych

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu 7-8 lat
  • Znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • stanowisko z możliwością dalszego rozwoju zawodowego
  • możliwość współpracy w międzynarodowych zespołach projektowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w przyjaznej atmosferze

HVAC-PROJEKT

Pracownia projektowa HVAC-Projekt została założona w 2003 roku w Gdańsku, oferując swoim Klientom usługi z zakresu projektowania sieci i instalacji sanitarnych oraz elektrycznych.
Nadrzędnym celem naszej Firmy jest spełnienie wszystkich wymagań i oczekiwań Klienta. Osiągamy to zarówno dzięki solidności, sumienności i terminowości podczas realizacji projektów, jak i maksymalnej optymalizacji zastosowanych rozwiązań projektowych. Zdobywane przez lata doświadczenie oraz zaufanie wielu Klientów zaowocowały szeregiem udanie zrealizowanych opracowań projektowych na terenie całego kraju i nie tylko.