Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej (branża ekologiczna)

Pracodawca: ILLUSTRO Doradztwo S.C. Numer referencyjny: 159843 Data publikacji: 08 czerwca 2022 Lokalizacja: Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż surowców ekologicznych na rynki Unii Europejskiej
  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Zakup surowców (rynki wschodnie)

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie o obszarze sprzedaży- mile widziane w branży rolczniczej/eko
  • Znajomość systemów jakości np. HACCP, GMP+, EKO
  • Dobre zdolności negocjacyjne oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Zaangażowanie i proaktywność w działaniu
  • Prawo jazdy. kat B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży rolniczej/eko.

Oferujemy

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + oraz atrakcyjny system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej (sporadyczne wizyty w biurze)
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer
  • Po okresie próbnym samochód służbowy, bony na wakacje
  • Duża samodzielność w działaniu i realny wpływ na procesy w firmie
  • Wsparcie ze strony współpracowników i pracę w niekorporacyjnym Klimacie

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Od ponad 15 lat z sukcesem wspieramy naszych Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Nasze usług to szkolenia oraz doradztwo personalne i organizacyjne. Nasz zespół trenerów i konsultantów to praktycy i doświadczeni fachowcy z różnych obszarów biznesu.