Więcej  ›
17.05.2024 17 maja 2024

Specjalista ds. technicznych i ochrony środowiska

Pracodawca: Indykpol SA Numer referencyjny: 17/08 OŚ-L Data publikacji: 18 sierpnia 2017 Lokalizacja: Lublin - Lubelskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków będzie należało, m.in.:

  • rozliczanie czasu pracy pracowników działu technicznego;
  • zbieranie ofert wykonawców na prace remontowe, na części, serwisy – protokoły wykonania prac;
  • poszukiwanie odbiorców na odpady – dopilnowanie odbiorów i kart przekazania odpadów (skratki, obornik, wosk po regeneracji, osad poflotacyjny);
  • rozpisywanie zużycia mediów – rozdzielniki, rezerwy;
  • sprawozdania środowiskowe i GUS-owskie (uzgodnienia z UM pozwoleń);
  • tworzenie rysunków CAD ( do audytów i na potrzeby przeróbek);
  • sporządzanie planów budżetowych;
  • opisywanie faktur w systemie wewnętrznym – media, remonty, konserwacje, leasingi;
  • przygotowywanie umów zleceń dla pracowników działu technicznego, serwisów i wykonawców;
  • przyjmowanie, likwidacja środków trwałych na stan;
  • pisanie wniosków inwestycyjnych;
  • składanie zamówień na części i materiały konserwacyjne.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (Mechanika i budowa maszyn, Inżynieria produkcji, Ochrona środowiska)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw mechaniki i klasyfikacji części zamiennych
  • znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości programu AutoCAD
  • zdolność analitycznego myślenia
  • komunikatywność

Oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy (w tym również pakiet medyczno-socjalny);
  • możliwość szkoleń i awansu zawodowego.

Inne informacje

Oferty CV prosimy przesyłąć wraz z zdjęciem i listem motywacyjnym.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Indykpol SA

Jesteśmy polską, nowoczesną marką, która opiera swoje produkty o mięso indycze mające unikalne właściwości w stosunku do innych mięs. Za swoje produkty bierzemy pełną odpowiedzialność kontrolując proces ich powstawania od paszy, aż do półki sklepowej.