Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Doradca Klienta Biznesowego

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 212317 Data publikacji: 25 marca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Poznaj zadania dla Ciebie mamy!
Będziesz:
  • prezentować rozwiązania produktowe innogy Polska podczas bezpośrednich spotkań u Klientów
  • zarządzać i rozwijać swój portfel Klientów
  • występować w roli ambasadora innowacyjnych rozwiązań
  • opracowywać najlepsze rozwiązania dla Klienta i firmy
  • brać udział w kampaniach marketingowych
  • dzielić się pomysłami w zakresie optymalizacji procesów sprzedażowych

Wymagania

Idealnie do nas pasujesz jeśli…
  • świetnie odnajdujesz się w sprzedaży bezpośredniej i aktywnym pozyskiwaniu Klienta
  • praca w handlu sprawia Ci ogromną przyjemność
  • lubisz przecierać nowe szlaki
  • nie może usiedzieć przy biurku
  • świetnie zarządzasz czasem pracy własnej
  • motywują Cię osiągane cele
  • jest otwarty na ludzi i z łatwością budujesz relacje
  • chcesz rozwijać się w innowacyjnej firmie w branży energetycznej

Oferujemy

#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!