Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. produktu

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 236997 Data publikacji: 29 września 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie koncepcji produktów dla różnych grup Klientów na podstawie analiz i głosu klienta
  • wdrażanie produktów (ofert) energetycznych i nieenergetycznych w segmencie B2C
  • opracowywanie ścieżek sprzedaży produktów do określonych grup Klientów
  • szacowanie business case ofert
  • przygotowanie i opieka nad dokumentami umownymi
  • dostosowanie procesów operacyjnych oraz produktów do obowiązujących regulacji prawnych
  • monitoring działań konkurencji w zakresie oferty produktowej
  • przygotowanie i koordynacja kampanii sprzedażowych w wybranych kanałach komunikacji

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z budowaniem produktów dla klienta masowego (energetyka, bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja)
  • dobre zrozumienie potrzeb i zachowań klientów w online
  • umiejętność analitycznego myślenia i syntezy informacji
  • samodzielność w działaniu i wysoki poziom motywacji

Oferujemy

To oferujemy

  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • kartę multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!