Więcej  ›
18.05.2024 18 maja 2024

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 217618 Data publikacji: 12 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Poznaj zadania jakie dla Ciebie mamy:
  • telefoniczna Obsługa Klientów (infolinia przychodząca),
  • informowanie Klientów o aktualnych ofertach,
  • sprzedaż produktów.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • masz co najmniej roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta,
  • jesteś urodzonym sprzedawcą :),
  • lubisz wyzwania i dążysz do osiągania założonych celów.

Oferujemy

To jasne, że dla Ciebie mamy:
  • dwa dodatkowe dni wolne,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • 2 premie w roku, kafeteria benefitów,
  • kartę żywieniową co miesiąc,
  • kartę multisport,
  • opiekę medyczną,
  • sekcje sportowe, bony świąteczne, konkursy pracownicze, paczki dla dzieci.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!