Więcej  ›
18.04.2021 18 kwietnia 2021

Specjalista inwestycji

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 210557 Data publikacji: 01 marca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Poznaj zadania jakie mamy dla Ciebie!
  • realizacja planów inwestycyjnych oraz projektów przyłączeniowych w sieci SN i nN
  • tworzenie harmonogramów projektów inwestycyjnych, wspieranie procesu tworzenia budżetów projektów inwestycyjnych oraz planów inwestycyjnych
  • koordynowanie współpracy z dostawcami i usługodawcami oraz współpraca z urzędami
  • rozliczanie projektów inwestycyjnych pod względem merytorycznym
  • archiwizowanie danych w systemach informatycznych

Wymagania

Idealnie do nas pasujesz jeśli:
  • masz wykształcenie wyższe techniczne
  • dobrze poruszasz się w środowisku MS Office (Word; Excel)  zna systemy takie jak : GIS, BPM, SAP
  • znasz prawo energetyczne, budowlane, jak również ustawy i rozporządzenia infrastrukturalne, przepisy BHP i taryfy dystrybucyjne
  • masz wiedzę na temat budowy, struktury eksploatacji i zasad funkcjonowania sieci i urządzeń elektroenergetycznych
  • znasz procesy: przyłączeniowy, inwestycji rozwojowych SN i nN oraz usuwania kolizji
Dołącz do nas jeśli cenisz samodzielność w działaniu i jesteś zainteresowany/a zatrudnieniem w ramach umowy na czas zastępstwa (ok. 1,5 roku).

Oferujemy

#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

udział w międzynarodowych projektach, ciekawe zadania w zespole wysoko wykwalifikowanych ekspertów, kartę multisport, opiekę medyczną oraz sekcje sportowe

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!