Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista inwestycji

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 217158 Data publikacji: 10 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Idealnie do nas pasujesz jeśli:
  • masz wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobrze poruszasz się w środowisku MS Office (Word; Excel), a jeśli dodatkowo znasz systemy takie jak : GIS, BPM, SAP to będzie Twój dodatkowy atut,
  • masz pierwsze doświadczenia w pracy związanej z koordynacją projektów na wszystkich jego etapach, zgodnie z wymaganiami firmy,
  • orientujesz się w prawie energetycznym i budowlanym (Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość ustaw i rozporządzeń infrastrukturalnych, przepisów BHP i taryf dystrybucyjnych),
  • masz wiedzę na temat budowy, struktury eksploatacji i zasad funkcjonowania sieci i urządzeń elektroenergetycznych.

Dołącz do nas jeśli cenisz samodzielność w działaniu i jesteś zainteresowany/a zatrudnieniem w ramach umowy na czas zastępstwa (ok. 1,5 roku).

Wymagania

Zadania jakie dla Ciebie mamy:
  • realizacja planów inwestycyjnych oraz projektów przyłączeniowych w sieci SN i nN,
  • tworzenie harmonogramów projektów inwestycyjnych, wspieranie procesu tworzenia budżetów projektów inwestycyjnych oraz planów inwestycyjnych,
  • koordynowanie współpracy z dostawcami i usługodawcami oraz współpraca z urzędami,
  • rozliczanie projektów inwestycyjnych pod względem merytorycznym,
  • archiwizowanie danych w systemach informatycznych.

Oferujemy

#To jasne, że mamy dla Ciebie:
  • dwie premie w roku,
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc,
  • dwa dodatkowe dni wolne,
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci,
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka.

Ponadto mamy dla Ciebie:
kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze.

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!