Więcej  ›
21.05.2024 21 maja 2024

Specjalista ds. obsługi klienta

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 220903 Data publikacji: 09 czerwca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • Bezpośrednia obsługa Klientów,
  • Przyjmowanie dokumentów i zgłoszeń,
  • Dokonywanie zmian w systemie,
  • Udzielanie podstawowych informacji i obsłudze mailowej i telefonicznej Klientów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Udzielanie informacji, wyjaśnień technicznych i formalno-prawnych w zakresie procesu przyłączeniowego, oraz usług dystrybucji,
  • Weryfikacja kompletności zgłoszeń gotowości (dokumentów),
  • wprowadzanie danych do rejestrów oraz systemów informatycznych SAP IS-U i BPM,
  • Przygotowywanie i wysyłce dokumentów do Klienta.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Posiadasz co najmniej średnie wykształcenie lub zawodowe – elektroenergetyczne,
  • W swojej pracy cenisz systematyczność i terminowość realizacji zadań,
  • Masz minimum roczne doświadczenie zawodowe w obsłudze procesów Klienta,
  • Klient jest dla Ciebie najważniejszy,
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiesz pracować w zespole,
  • Odnajdujesz się w pracy pod presją czasu,
  • Znasz i miałeś okazję pracować w systemach takich jak : SAP IS-U i BPM, a nawet bardzo dobrze znasz SAP ISU,
  • Dobrze lub nawet bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel).

Oferujemy

To oferujemy:
  • Dwa dodatkowe dni wolne w roku,
  • Kartę żywieniową zasilaną co miesiąc,
  • Kafeterię benefitów,
  • Dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka,
  • Extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci,
  • Karta multisport,
  • Opiekę medyczną,
  • Sekcje sportowe,
  • Konkursy pracownicze.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!