Więcej  ›
18.05.2024 18 maja 2024

Specjalista Standardów Sieci

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 210077 Data publikacji: 24 lutego 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

Idealnie do nas pasujesz jeśli…
  • Masz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z elektroenergetyką
  • Min 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (wew. w podobnym obszarze)
  • Znasz rynek dostawców urządzeń elektroenergetycznych w obszarze energetyki zawodowej, szczególnie dla średniego i niskiego napięcia
  • Znasz zagadnienia związane ze smart grid dla elektroenergetycznych sieci dystrybucyjnych
  • Potrafisz czytać dokumentację urządzeń elektroenergetycznych oraz norm
  • Umiesz pracować w środowisku Office365
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym prace z dokumentami anglojęzycznymi (czytanie dokumentacji, komunikacja mailowa)

Wymagania

Poznaj zadania jakie dla Ciebie mamy!
  • tworzenie, wdrażanie i harmonizacja standardów technicznych sieci nN, SN i Smart Grid
  • udział w pracach eksperckich grup roboczych w obszarze standaryzacji
  • udział w spotkaniach i telekonferencjach z dostawcami technologii, materiałów, urządzeń oraz usług
  • ocena materiałów i dostawców usług w oparciu o wewnętrzne procesy
  • analiza jakość stosowanych materiałów i usług w procesach eksploatacyjnych i inwestycyjnych
  • uzgadnianie i zatwierdzanie odstępstw od standardów materiałowych i wykonawczych dla sieci SN i nN oraz Smart Grid
  • przygotowanie planów i prowadzenie audytów technicznych materiałów i usług
  • przeprowadzanie pilotażowych wdrożeń urządzeń i technologii
  • analizowanie przepisów i norm w zakresie eksploatacji i budowy urządzeń energetycznych

Oferujemy

#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowedni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:
udział w międzynarodowych projektach, ciekawe zadania w zespole wysoko wykwalifikowanych ekspertów, kartę multisport, opiekę medyczną oraz sekcje sportowe

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!