Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista zarządzania projektami

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 223558 Data publikacji: 28 czerwca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • analiza procesów end to end w obszarze wsparcia sprzedaży,
  • inicjowanie zmian w zakresie poprawy efektywności sprzedaży,
  • mapowanie procesów, identyfikacja obszarów do doskonalenia, wdrażanie rozwiązań i nadzór nad ich wykonaniem,
  • analiza baz klienckich,
  • udział w warsztatach procesowych i koordynacja toczących się projektów.

Wymagania

Nasz wymagania:
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w analizowaniu danych biznesowych i procesów
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrażających nowe rozwiązania biznesowe w obszarze wsparcia sprzedaży
  • doświadczenie we współpracy z różnymi jednostkami biznesowymi
  • praktyczna wiedza z zakresu zarządzania procesami
  • umiejętność tworzenia instrukcji i procedury
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • otwartość na wdrażanie zmian i korzystanie z niestandardowych rozwiązań
  • nastawienie na budowanie pozytywnej oceny Klienta

Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość SAP CRM i SAP ISU.

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!