Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Asystent w zakresie Inżynierii Środowiska

Pracodawca: Instytut Ekologii Stosowanej sp. z o.o. Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 09 maja 2023 Lokalizacja: Maszewo - Lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (umowa na czas nieokreślony) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie, Oczyszczanie ścieków
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Instytut Ekologii Stosowanej w Skórzynie (sp. z o.o.) zatrudni od zaraz pracownika na pełnym etacie asystenta w zakresie inżynierii środowiska do realizacji zadania "projektowanie i budowa wioski ekologicznej". Zapoznanie się z koncepcją planowaenj wioski elologicznej możliwe poprzez kontakt mailowy.

Zakres przewidzianych obowiązków obejmuje:

·       projektowanie układów oczyszczania wody i ścieków, układów solarnych i ciepłowniczych,

·       planowania i organizacji budowy, wykonywanie prac inżynieryjno-budowlanych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii środowiska.

Dobra znajomość:

·       programu AutoCAD lub innego programu do projektowania,

·       technologii wody i ścieków, odnawialnych źródeł energii, ogrzewnictwa,

·       prawa budowlanego, wodnego,

·       dyspozycyjność (praca na delegacjach),

·       ukończone studia magisterskie w zakresie inżynierii środowiska,

·       prawo jazdy.

Oferujemy

Możliwość zakwaterowania na miejscu.

Wynagrodzenie 7000 zł brutto.

Inne informacje

Zapoznanie się z koncepcją planowaenj wioski elologicznej możliwe poprzez kontakt mailowy.

Instytut Ekologii Stosowanej sp. z o.o.

Instytut Ekologii Stosowanej sp. z o.o. - to polska firma zajmująca się m.in. projektowaniem jak i budowaniem naturalnych systemów oczyszczania ścieków i wody, a także odnowy wody. Instytut prowadzi również własne prace badawcze i rozwojowe. Obecnie najwiekszym wyzwaniem inżynierskim jest przygotowanie dokumentacji budowy wioski ekologicznej na 200 domów, która korzystać będzie jedynie z wlasnych odnawialnych źródeł energii, (głównie fotovolaika i biogaz i inne) posiadać będzie półzamkniety obieg wody, budynki planbowane będą w technologii drewnianej.