Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista z zakresu hydrologii w Dziale Baz Danych i Ekspertyz

Pracodawca: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - PIB Numer referencyjny: Specjalista z zakresu hydrologii w Dziale Baz Danych i Ekspertyz Data publikacji: 10 stycznia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalisty z zakresu hydrologii w Dziale Baz Danych i Ekspertyz.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Podleśna 61

Główne obowiązki:
  • weryfikacja i ocena poprawności danych hydrologicznych i opracowań materiałów rocznikowych;
  • współudział w administrowaniu Centralną Bazą Danych Historycznych;
  • eksploatacja i udział w pracach rozwojowych Centralnej Bazy Danych Historycznych;
  • udział w opracowywaniu Roczników Hydrologicznych;
  • udział w pracach rozwojowych i eksploatacji systemów bazodanowych IMGW-PIB;
  • współpraca przy testowaniu i wdrażaniu nowego oprogramowania firmowego;
  • wprowadzanie danych z dokumentów papierowych na nośniki cyfrowe.

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: geografia, ochrona środowiska, inżynieria środowiska lub pokrewne (preferowanie wykształcenie związane z hydrologią);
  • znajomość zagadnień hydrologii;
  • znajomość obsługi komputera;
  • znajomość programów pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym;
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole;
  • sumienność i dokładność;
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • możliwość doskonalenia zawodowego.

Inne informacje

Termin i forma składania dokumentów:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV oraz listu motywacyjnego, z podaniem wysokości oczekiwanego wynagrodzenia brutto) prosimy składać w terminie do dnia 31 stycznia 2019 r. drogą elektroniczną na adres: piotr.kozak@imgw.pl lub dostarczenie koperty z wymaganymi dokumentami na adres:

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Państwowy Instytut Badawczy

Dział Baz Danych i Ekspertyz

ul. Podleśna 61

01-673 Warszawa

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - PIB

Do podstawowych statutowych zadań Instytutu należy prowadzenie prac naukowo-badawczych oraz służb państwowych w dziedzinach: meteorologii, hydrologii, oceanologii, gospodarki i inżynierii wodnej, jakości zasobów wodnych, gospodarki ściekowej, utylizacji osadów ściekowych.