Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. środowiska

Pracodawca: Instytut OZE Sp. z o. o. Numer referencyjny: 3/10/2021 Data publikacji: 21 października 2021 Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Prawo i przepisy, Administracja

Opis stanowiska

  • opracowywanie analiz, raportów środowiskowych,
  • tworzenie i wdrażanie procedur administracyjnych związanych z uzyskiwaniem decyzji środowiskowych,
  • nadzorowanie zgodności procedur i dokumentacji z wymogami obowiązujących przepisów z zakresu ochrony środowiska i BHP,
  • zarządzanie dokumentacją projektową w formie elektronicznej i papierowej,
  • współpraca z pozostałymi jednostkami Spółki celem realizacji zadań w zakresie prowadzonych projektów środowiskowych.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie, mile widziane w obszarze ochrony środowiska,
  • praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie ochrony środowiska,
  • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zróżnicowanym środowisku,
  • dobra organizacja pracy i skrupulatność w wykonywaniu zadań,
  • komunikatywność, cierpliwość i umiejętność negocjacji,
  • chęć rozwoju osobistego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • Możliwość awansu
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres rekrutacja@ioze.pl.

Instytut OZE Sp. z o. o.

Jesteśmy firmą projektową kompleksowo realizującą inwestycje związane z energetyką odnawialną. Nasze kompetencje obejmują wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego, od stworzenia koncepcji po uzyskanie pozwolenia na budowę. Poszczególne etapy realizowanego projektu prowadzą inżynierowie specjalizujący się w takich dziedzinach jak: budownictwo, ochrona środowiska, hydrotechnika, elektryka, mechanika.