Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. rozwoju i utrzymania platform E-commerce

Pracodawca: Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Numer referencyjny: 07/07 Data publikacji: 08 lipca 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

  • Praca nad utrzymaniem i optymalizacją istniejących oraz rozwojem nowych platform e-commerce;
  • Koordynacja procesu wdrożenia nowych funkcjonalności – współpraca z programistami oraz testowanie rozwiązań;
  • Monitorowanie oraz zgłaszanie błędów pojawiających się w związku z utrzymaniem platform e-commerce;
  • Digitalizacja nowych produktów i usług;
  • Przyjmowanie zgłoszeń od pracowników, analiza i rozwiązywanie problemów;
  • Działania analityczne, rozwój i utrzymanie baz danych,
  • Dobór podwykonawców i partnerów biznesowych
  • Opiniowanie i współtworzenie nowych rozwiązań;
  • Zlecanie i monitorowanie prac zgłoszonych do zespołu programistów;
  • Aktywne, merytoryczne wsparcie zespołu w zakresie wiedzy eksperckiej o rozwiązaniach e-commerce;
  • Współpraca z pozostałymi Zespołami w firmie oraz product ownerami i programistami;
  • Współpraca z pozostałymi oddziałami firmy za granicą;
  • Pozostałe zadania związane z szeroko pojętym obszarem e-commerce zlecone przez przełożonego.

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie wdrożeń rozwiązań e-commerce, w obszarze marketingu online lub pokrewnym;
  • Doświadczenie w pracy w CMS
  • Umiejętności i doświadczenie w koordynowaniu projektów e-commerce / IT;
  • Znajomość aktualnych trendów i rozwiązań z obszaru e-commerce;
  • Dobra znajomość środowiska MS Office;
  • Podstawowa wiedza z zakresu analizy i optymalizacji e-commerce (Google Analytics, Google Tag Manager);
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Efektywne komunikowanie się;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy projektowej, samodzielność, zdolności analityczne,
  • Dociekliwość, cierpliwość i dokładność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie jako webdeveloper lub przy wdrożeniach projektów internetowych;
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Samodzielność w działaniu i możliwość realizacji innowacyjnych pomysłów;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z pakietu rodzinnego po preferencyjnych cenach;
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport;
  • Środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości, otwartości na nowe rozwiązania i innowacyjności.

Inne informacje

Benefity:
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • pakiet rodzinny po preferencyjnej cenie

Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Interseroh działa w duchu #ZeroWasteSolutions – dbamy o #RozwiązaniaBezMarnowania w zakresie gospodarki odpadami, recyklingu, doradztwa środowiskowego i edukacji. Wprowadzamy u klientów innowacyjne rozwiązania, które ograniczają marnowanie surowców i minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko: od optymalizacji procesów odzysku i recyklingu surowców, poprzez fachowe audyty i warsztaty, po maszyny kompostujące i inteligentne kosze na odpady ułatwiające wdrożenie zmian w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.