Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi kontraktów w Dziale Zarządzania Odpadami

Pracodawca: INTERSEROH Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: SPEC Data publikacji: 28 lutego 2020 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Recykling i odzysk surowców, Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Specjalista będzie wspierać nas w zakresie bieżącej obsługi kontraktów poprzez:
- prowadzenie i ciągłą optymalizację projektów Działu Zarządzania Odpadami,
- przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Klientów oraz na potrzeby wewnętrzne działu, w tym sporządzanie zestawień miesięcznych w celu rozliczenia prowadzonych projektów,
-opracowywanie wycen odbioru odpadów.

Wymagania

wymagane:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmach o pokrewnym profilu działalności (preferowane: firmy z branży gospodarki odpadami/ochrony środowiska/logistyki),
- wykształcenie kierunkowe (ochrona/inżynieria środowiska, logistyka).

mile widziane:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji,
- możliwość rozwoju oraz zdobycia wiedzy w zakresie praktycznego wykorzystania przepisów ochrony środowiska,
- pracę w dobrej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole,
- dostęp do pakietu socjalnego: ubezpieczenie medyczne, kartę sportową, ubezpieczenia grupowe.

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@interserohpolska.pl
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSEROH Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 165.
Pełna treść dokumentu Polityka Ochrony Danych Osobowych Interseroh dostępna na stronie internetowej www.interseroh.pl/usluga/polityka-prywatnosci/

INTERSEROH Polska Sp. z o.o.

Jako niezależne przedsiębiorstwo działające w środowisku międzynarodowym oferujemy swoim klientom szeroki wachlarz usług, od podstawowego przejęcia obowiązku ustawowego aż po kompleksowe rozwiązania dotyczące gospodarki odpadami.