Specjalista ds. obsługi kontraktów w Dziale Zarządzania Odpadami

Pracodawca: INTERSEROH Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: SPEC Data publikacji: 10 września 2019 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Recykling i odzysk surowców, Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Specjalista będzie wspierać nas w zakresie bieżącej obsługi kontraktów poprzez:
- prowadzenie i ciągłą optymalizację projektów Działu Zarządzania Odpadami,
- przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Klientów oraz na potrzeby wewnętrzne działu, w tym sporządzanie zestawień miesięcznych w celu rozliczenia prowadzonych projektów,
-opracowywanie wycen odbioru odpadów.

Wymagania

wymagane:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmach o pokrewnym profilu działalności (preferowane: firmy z branży gospodarki odpadami/ochrony środowiska/logistyki),
- wykształcenie kierunkowe (ochrona/inżynieria środowiska, logistyka).

mile widziane:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji,
- możliwość rozwoju oraz zdobycia wiedzy w zakresie praktycznego wykorzystania przepisów ochrony środowiska,
- pracę w dobrej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole,
- dostęp do pakietu socjalnego: ubezpieczenie medyczne, kartę sportową, ubezpieczenia grupowe.

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@interserohpolska.pl
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSEROH Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 165.
Pełna treść dokumentu Polityka Ochrony Danych Osobowych Interseroh dostępna na stronie internetowej www.interseroh.pl/usluga/polityka-prywatnosci/

Informacje o pracodawcy

Jako niezależne przedsiębiorstwo działające w środowisku międzynarodowym oferujemy swoim klientom szeroki wachlarz usług, od podstawowego przejęcia obowiązku ustawowego aż po kompleksowe rozwiązania dotyczące gospodarki odpadami.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."