Więcej  ›
02.05.2024 02 maja 2024

Kosztorysant (6 000 - 10 000 PLN, umowa o pracę)

Pracodawca: Inzynio Sp. z o.o. Numer referencyjny: 12344 Data publikacji: 19 kwietnia 2024 Lokalizacja: Tarnowo Podgórne - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (czas nieokreślony) Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Instalcompact Sp. z o.o. poszukuje Kosztorysanta (praca 30% zdalna)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budownictwo; inżynieria środowiska
  • doświadczenie na podobnym stanowisku: min. 1 rok
  • znajomość Norma Pro, Norma Expert, Ms Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • znajomość cen materiałów budowlanych oraz robocizny

Oferujemy

  • Pracę w systemie stacjonarnym, a także możliwość pracy zdalnej;
  • Ciekawą i interesującą pracę w zgranym zespole ludzi;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne);
  • Pakiety sportowe Medicover Sport.

Inzynio Sp. z o.o.

Inzynio to portal pracy dla inżynierów i specjalistów technicznych: www.inzynio.pl