Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Koordynator ds. rozwoju branży badań pozostałości pestycydów

Pracodawca: J.S. Hamilton Poland S.A. Numer referencyjny: Koordynator ds. rozwoju branży badań pozostałości pestycydów Data publikacji: 25 stycznia 2019 Lokalizacja: Polska Centralna - Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Rolnictwo: Środki ochrony roślin, GMO
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko: Koordynator ds. rozwoju branży badań pozostałości pestycydów

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów z sektora produkcji pierwotnej jak również przetwórni w branży owocowo-warzywnej dla usług laboratoryjnych,
  • Budowanie i utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji z Klientami,
  • Monitorowanie trendów na rynku badań pozostałości pestycydów,
  • Uczestnictwo w targach i konferencjach w kraju i za granicą.

Wymagania

Chętnie Cię zatrudnimy, jeśli:
  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w branży związanej z produkcją żywności, dystrybucją i/lub certyfikacją,
  • Znasz systemy zarządzania jakością w branży owocowo-warzywnej jak również w rolnictwie ekologicznym,
  • Masz wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności, rolnictwo lub pokrewne,
  • Potrafisz słuchać i rozpoznawać potrzeby Klientów,
  • Posiadzasz zdolności interpersonalne skierowane na pozytywną relację z Klientem,
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś gotowy/a do wyjazdów służbowych,
  • Posiadasz umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Jesteś zorganizowany i zawsze dążysz do realizacji założonych celów.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w znanej i renomowanej firmie,
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie prywatne, dopłata do kart Multisport, ZFŚS)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon służbowy),
  • Możliwość udziału w szkoleniach (także e-learningowych).

J.S. Hamilton Poland S.A.

J.S. Hamilton stanowi grupę firm zlokalizowanych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej świadczących szeroki wachlarz wyspecjalizowanych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania, w tym miedzy innymi:
  • szeroki zakres akredytowanych analiz laboratoryjnych żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów, próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej
  • konsumenckie testy produktów
  • badania sprzętu elektrycznego i elektronicznego na zgodność z dyrektywą RoHS
  • usługi rzeczoznawczo-kontrolne i spedycja
  • kontrole techniczne oraz nadzór nad terminowością wysyłek
  • szkolenia