Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Asystent ds. rejestracji próbek (Pracownia Analiz Środowiska)

Pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Numer referencyjny: 199290 Data publikacji: 09 kwietnia 2024 Lokalizacja: Gdynia - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Pomiary, badania, monitoring, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

  • Wysyłka paczek z próbkami do podwykonawców
  • Wypełnianie wymaganej dokumentacji systemowej
  • Weryfikacja próbki przed przyjęciem do badań
  • Ustalanie zakresu badań z Biurem Obsługi Klienta

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • Mile widziani studenci kierunków chemicznych w trybie zaocznym lub absolwenci
  • Możliwość pracy na pełen etat na dwie zmiany (6:00-14:00; 10-18:00) a także pracy w sobotę (jedna lub dwie soboty w miesiącu, planowane wcześniej)
  • Doświadczenie i umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa komputera i MS Office
  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie
  • Chęć długofalowej współpracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Swobodę działania w ramach swojego stanowiska
  • Pracę z nowoczesnymi sprzętami laboratoryjnymi
  • Prywatną opiekę medyczną: Lux-Med
  • Polisę ubezpieczeniową: Generali
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Benefity z ZFŚS (wczasy pod gruszą, prezenty na święta)
  • Możliwość zarekomendowania znajomego do pracy w ramach Systemu Poleceń Pracowników
  • Szkolenie stanowiskowe i możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych
  • Nielimitowany dostęp do największej platformy językowej z możliwością darmowej nauki języka angielskiego

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.
J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 800 osób.