Więcej  ›
22.05.2024 22 maja 2024

Specjalista ds. środowiska przemysłowego/ doradca handlowy

Pracodawca: JARS Sp. z o.o. Numer referencyjny: DSP-w.mazowieckie Data publikacji: 03 października 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gleba i ziemia: Oczyszczanie gleby, remediacja
Woda: Analizy, badania laboratoryjne
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie klientów przemysłowych,
  • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie,
  • Prezentowanie usług firmy,
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami Firmy,
  • Kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku Firmy,
  • Umawianie spotkań biznesowych,
  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów z klientami,
  • Koordynowanie projektem,
  • Zapewnienie wsparcia klientom,
  • Budowanie długofalowych kontaktów biznesowych.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na  stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska/geologa,
  • Atutem będzie doświadczenie w branży związanej z ochroną środowiska/chemią/geologią,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, chemii, geologii,
  • Nastawie na realizację powierzonych zadań,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacyjnych,
  • Prawo jazdy - kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji zawodowych,
  • Możliwość pracy w młodym dynamicznym zespole,
  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

JARS Sp. z o.o.

JARS Sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, która świadczy usługi laboratoryjne oraz usługi techniczne w sektorze spożywczym, rolnym, ochrony środowiska, geologii, kosmetyków i chemii gospodarczej. Biorąc pod uwagę oferowany zakres usług można stwierdzić, że posiada największe polskie laboratoria. Oprócz tego doradzaw kwestii bezpieczeństwa żywności i ochrony środowiska jednym z najbardziej znanych firm w kraju, a w swoich laboratoriach bada produkty największych firm z Polski oraz całej Europy.