Więcej  ›
15.05.2024 15 maja 2024

Architekt – domki modułowe

Pracodawca: Jobfinder Ewelina Hordyniec Numer referencyjny: ADM-21 Data publikacji: 03 stycznia 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Własna działalność gospodarcza Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

  • tworzenie koncepcji i ich weryfikacja z inspektorami nadzoru,
  • dbanie o zgodność powstającego budynku z projektem,
  • tworzenie koncepcji zagospodarowania przestrzennego określonego obiektu,
  • ustalenie szczegółów dotyczących wyposażenia wnętrza – kolorystyki, oświetlenia, faktury, wzornictwa użytych materiałów,
  • doradzanie klientom (np. sugerowanie przebudowy wnętrza),
  • opracowanie kosztorysu,
  • nadzorowanie wykonania projektu.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, architektoniczne,
  • uprawnienia budowlane,
  • uprawnienia konstruktorskie,
  • minimum 5 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów graficznych: Auto Cad, Photoshop, Corel, ewentalnie praca na własnym programie,
  • wysoka kultura osobista i biznesowa, bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, elastyczność w działaniu i otwartość,
  • dyspozycyjność, wielozadaniowość,
  • umiejętność ustalania bieżących priorytetów,
  • samodzielność i skuteczność w działaniu – w szczególności zdolność do równoległego prowadzenia kilku projektów/zadań,
  • zorientowanie na cele firmowe,
  • zdolność do przejmowania inicjatywy: szybka realizacja zleconych zadań,
  • zdolność podejmowania odpowiednich decyzji i szybkiego reagowania na sytuacje wymagające natychmiastowego rozwiązania.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku pracy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego, kreowania nowych pomysłów i rozwiązań.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Jobfinder Ewelina Hordyniec

Nasz Klient to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją domów modułowych, letniskowych oraz mieszkalnych na najwyższym poziomie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych rozwiązań, a także licznej grupie wykwalifikowanych pracowników, zapewnia profesjonalną realizację zleceń dla Klientów z całej Europy.