Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Monter instalacji sanitarnych

Pracodawca: Jobs Plus Numer referencyjny: 154839 Data publikacji: 19 maja 2022 Lokalizacja: Zagranicą Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR, obecnie współpracujemy z niemiecką firmą, która od kilku lat zajmuje się rekrutacją pracowników na terenie Niemiec na różne stanowiska z branż: elektrycznej, stolarskiej, samochodowej, inżynierii metali. W tym momencie firma zatrudni MONTERÓW INSTALACJI SANITARNYCH.

Jeśli szukasz dłuższej współpracy i zależy Ci na niemieckiej umowie, ta oferta może Cię zainteresować.
Lokalizacja: Gersthofen / Bobingen, Niemcy
Liczba wakatów: 2

Wymagania

Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należeć:
  •  instalowanie systemów wodnych oraz wentylacji
  •  budowa rurociągów
  •  prace konserwacyjne i naprawcze
  •  montaż końcowy urządzeń sanitarnych

Od kandydatów oczekujemy:

  •  doświadczenia w pracy jako monter instalacji sanitarnych
  •  umiejętności czytania rysunków technicznych
  •  znajomości języka niemieckiego – komunikatywna

Oferujemy

Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę
  • darmowe zakwaterowanie – pokój 2-os. (możliwość zakwaterowania w pokoju 1os. za dopłatą)
  • stawkę – 13 euro brutto/h - ok. 2100 euro (przy pokoju 2os.) lub 2025 euro (przy pokoju 1os.)   netto/msc. – pierwsza klasa podatkowa
  • minimum 168 godzin miesięcznie
  • dietę 28 euro netto za dzień roboczy

Inne informacje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my zajmiemy się resztą.
Masz pytania, wolisz najpierw porozmawiać? Czekamy na Twój telefon!
Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

Jobs Plus

rekrutacja pracowników