Więcej  ›
02.05.2024 02 maja 2024

Sprzedawca Magazynier

Pracodawca: Kaczmarek Electric S.A. Numer referencyjny: 201339 Data publikacji: 19 kwietnia 2024 Lokalizacja: Łosiów - Opolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy, Pomiary, badania, monitoring
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż produktów w odpowiedzi na potrzeby klientów
  • Branżowe doradztwo techniczne i ustalanie warunków handlowych
  • Dbanie o satysfakcję i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Dbanie o właściwą dostępność i ekspozycję towarów handlowych
  • Obsługa magazynu związana z przyjęciem, przechowywaniem i wydawaniem towarów
  • Prowadzenie dokumentacji i obsługa systemu magazynowego

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne
  • Sprawna obsługa komputera i programów MS Office
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Predyspozycje do prowadzenia sprzedaży i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych i pracy w zespole
  • Dokładność, aktywność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży elektrotechnicznej i znajomość rynku

Oferujemy

To oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie motywacyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowe oraz doskonalenie umiejętności handlowych
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Kaczmarek Electric S.A.

Zapraszamy do Kaczmarek Electric S.A. – jednej z największych sieci sprzedaży produktów elektrotechnicznych. Nasza firma nieustannie się rozwija, a obecnie jesteśmy też członkiem grupy WÜRTH. Chcesz brać w tym udział – Przyłącz się do nas. Szukamy osób zaangażowanych, pełnych optymizmu i komunikatywnych. Uwierz w nas - jesteśmy na tym rynku 25 lat