Więcej  ›
05.05.2024 05 maja 2024

Praktyka studencka: Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Kampinoski Park Narodowy Numer referencyjny: KPRM-ZPS/1973282 Data publikacji: 15 czerwca 2017 Lokalizacja: Izabelin - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż (wrzesień 2017) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Zarządzanie i ochrona krajobrazu
Planowanie przestrzenne: Geografia, kartografia

Opis stanowiska

  • Zapoznanie się z ogólnymi zasadami funkcjonowania parku narodowego, rola ochronna, edukacyjna, naukowo-badawcza, turystyczna i inne.
  • Zapoznanie się z podstawowymi zadaniami ochronnymi służb terenowych i Straży Parku.
  • Zapoznanie z metodami badania środowiska geograficznego.
  • Uczestniczenie w pracach związanych z „Dniem Otwartym” w KPN.
  • Poznanie wartości przyrodniczych, kulturowych i historycznych Puszczy Kampinoskiej w ODM w Granicy.
  • Udział w pracach Gospodarstwa Szkółkarskiego.

Wymagania

  • Obsługa komputera.
  • Komunikatywność.
  • Zdolność pracy w terenie.

Kampinoski Park Narodowy

Kampinoski Park Narodowy – polski park narodowy utworzony w 1959 roku. Leży w województwie mazowieckim.
21 stycznia 2000 KPN został wpisany na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO.