Więcej  ›
18.05.2024 18 maja 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Kapadora sp. z o.o. Numer referencyjny: - Data publikacji: 17 sierpnia 2017 Lokalizacja: Żory - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring, Prawo i przepisy, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Specjalista do spraw Ochrony Środowiska – osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za:
  • kompletowanie, aktualizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących zagadnień ochrony środowiska,
  • prowadzenie monitoringu i badań stanu środowiska, określanie i analizowanie parametrów charakteryzujących stan zanieczyszczenia środowiska,
  • prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska w przedsiębiorstwach,
  • organizowanie i nadzorowanie działalności przedsiębiorstwa związanej z ochroną środowiska,
  • uczestniczenie w realizowaniu polityki środowiskowej na terenie przedsiębiorstwa,
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń związanych z ochroną środowiska,
  • sporządzanie raportów,
  • opracowań dotyczących wpływu na środowisko istniejących lub planowanych przedsięwzięć,
  • przekazywanie informacji o stanie środowiska organom państwowym i samorządowym,
  • współpracę z poszczególnymi działami w przedsiębiorstwie w zakresie realizowania zadań i celów ochrony środowiska,
  • kontrolowanie przestrzegania przepisów ochrony środowiska.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Doświadczanie zawodowe minimum 5 lat najlepiej w instytucji państwowej typu WIOŚ, RDOŚ
  • Biegła znajomość aktualnego prawa dotyczącego ochrony środowiska,
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Umiejętność posługiwania się co najmniej jednym językiem obcym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie netto minimum 4000,00 zł/miesiąc
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach
  • Praca w młodym ambitnym zespole
  • Uczestwnictwo w projektach współfinasowanych ze środków UE

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kapadora sp. z o.o. z siedzibą w Żorach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kapadora sp. z o.o. z siedzibą w Żorach przy ul. Wodzisławskiej 72c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Kapadora sp. z o.o.

Kapadora Sp. z o.o. to energia, pasja i wielkie zaangażowanie trzech podmiotów, które do roku 2008 działały w trzech różnych obszarach gospodarczych: odpadowej, transportowej oraz recyklingowej.

Wynikiem połączenia tych doświadczeń jest prężnie działająca na rynku europejskim spółką, której głównym zadaniem jest zbieranie, transportowanie i przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych i gumy, produkcja paliw alternatywnych oraz przemiałów i regranulatów.