Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Kierownik budowy farmy fotowoltaicznej

Pracodawca: Anonimowy Numer referencyjny: KBFF10 Data publikacji: 11 marca 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Energetyka słoneczna
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

·        kompleksowy nadzór nad budowami farm PV o dużej mocy wraz z przyłączeniem do sieci

·        nadzorowanie jakości wykonywanych robót

·        nadzór nad realizacją kontraktu pod względem czasowym, jakościowym oraz finansowym

planowanie i zarządzanie priorytetami w ramach powierzonej umowy

·        praca w bezpośrednim kontakcie z inwestorem, z dostawcami i podwykonawcami

Wymagania

·        wykształcenie wyższe techniczne

·        Wymagane doświadczenie: min. 2-3 lata

·        znajomość języka angielskiego

·        prawo jazdy kat. B

·        biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, MS Project, AutoCad

·        uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych

·        samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy

Oferujemy pracę na pełnym etacie przy interesujących projektach, stabilność, wysokie zarobki.

Wynagrodzenie: 20 000 zł netto plus premie

Oferta anonimowa

Ten pracodawca chce pozostać anonimowy.