Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. Analiz i Rozwoju Projektów

Pracodawca: Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. Numer referencyjny: 02/2021 Data publikacji: 21 kwietnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Opracowywanie koncepcji i studiów wykonalności modernizacji ciepłowni o wielkości od 1 do 50 MW w celu dostosowania ich do wymogów wynikających z dyrektywy MCP oraz w celu uzyskania statusu efektywnego energetycznie systemu ciepłowniczego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: ciepłownictwo, energetyka lub pokrewne),
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru ciepłownictwa i energetyki (źródła i sieci cieplne, kogeneracja, odnawialne źródła energii, efektywność energetyczna itp.),
  • Bardzo dobra znajomość zasad opracowywania bilansów cieplnych,
  • Biegła znajomość MS Excel,
  • Umiejętność samodzielnej pracy, oceny analizowanych zagadnień technicznych oraz proponowania rozwiązań,
  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z oceną opłacalności projektów inwestycyjnych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji (udział w projektach, szkoleniach),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę FitProfit.

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

KAPE to krajowy lider w obszarze efektywnego zarządzania energią. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Cieszymy się wielkim zaufaniem naszych Klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie oparte na ponad 25-letniej działalności w branży efektywności energetycznej uwzględniającej również odnawialne źródła energii.