Więcej  ›
02.05.2024 02 maja 2024

Koordynator zmiany Lubliniec

Pracodawca: LeasingTeam Sp. z o.o. Numer referencyjny: 301390 Data publikacji: 19 kwietnia 2024 Lokalizacja: Lubliniec - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców, Składowanie, utylizacja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • nadzór oraz monitoring operacji, urządzeń i instalacji związanych z recyklingiem i uzdatnianiem szkła,
  • zapewnienie ciągłość ruchu produkcyjnego wspólnie z członkami podległego zespołu,
  • przeprowadzanie oraz analiza kontroli jakościowej i ilościowej produktów zgodnie z wymaganiami procesu,
  • budowanie oraz motywowanie zespołu,
  • reagowanie w momencie awarii oraz podejmowanie działań w celu ich eliminowania,
  • wsparcie techników i elektryków w bieżących czynnościach,
  • obsługa systemu informatycznego,
  • dbanie o bezpieczeństwo pracowników.

Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chęć i umiejętność budowania zespołu,
  • znajomość budowy maszyn i urządzeń,
  • gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym;

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy

To oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową,
  • możliwość długotrwałej współpracy.

LeasingTeam Sp. z o.o.

O nas

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.