Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Odnawialnych Źródeł Energii

Pracodawca: LUG Light Factory Sp. z o.o. Numer referencyjny: - Data publikacji: 21 sierpnia 2017 Lokalizacja: Zielona Góra (Nowy Kisielin) - Lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś osobą ambitną, która chce budować swoją karierę w międzynarodowym środowisku pracując w zgranym zespole, dołącz do nas!

Główne obowiązki:
  • Udział przy wdrożeniu technologii OZE dla zewnętrznych opraw oświetleniowych,
  • Pozyskiwanie wiedzy w zakresie najnowszych technologii OZE,
  • We współpracy z laboratorium prowadzenie badań rozwojowych nad technologią OZE,
  • Pozyskiwanie kooperantów do realizacji projektów wykorzystujących technologię OZE dla opraw oświetleniowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - elektrotechniczne, specjalizacja efektywność energetyczna lub inżynieria środowiska ze specjalizacją inżynierii odnawialnych źródeł energii,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Gruntowna wiedza z zakresu OZE i obsługa ważniejszych programów potrzebnych w branży,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Jako członek naszej organizacji będziesz mieć możliwość:
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w nowym zakładzie LUG w Kisielinie.
  • Objęcia stanowiska wspieranego szkoleniami,
  • Skorzystania z karty Multisport,
  • Dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Uczestniczenia w zorganizowanych grupach sportowych,
  • Aktywnej integracji z koleżankami i kolegami.

Inne informacje

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny.

LUG Light Factory Sp. z o.o.

LUG to czołowy producent profesjonalnych opraw i systemów oświetleniowych, które charakteryzują wysokie parametry techniczne, energooszczędność oraz design na najwyższym światowym poziomie.

LUG posiada 27-letnie doświadczenia na międzynarodowym rynku profesjonalnych opraw oświetleniowych. Globalne doświadczenie Działu Customizacji firmy LUG sprawia, że możemy dopasować nasze produkty pod indywidualne wymagania każdego klienta zgodnie z przyrzeczeniem marki: "Your World, Our Light".