Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. PPOŻ

Pracodawca: Malta Trading Numer referencyjny: 90595 Data publikacji: 01 czerwca 2022 Lokalizacja: Strzelce Opolskie - Opolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Ryzyko: Zagrożenia sanitarne, niebezpiczne substancje

Opis stanowiska

  • Nadzór nad zabezpieczeniami przeciwpożarowymi i kontrole stanu technicznego urządzeń oraz sprzętu gaśniczego.
  • Zapewnienie zgodności funkcjonowania fabryki z bieżącymi wymaganiami prawnymi w zakresie PPOŻ.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych pod kątem bezpieczeństwa przeciwpożarowego.
  • Kontrole warunków pracy i przestrzegania zasad ochrony przeciwpożarowej.
  • Prowadzenie dokumentacji PPOŻ.
  • Nadzór nad funkcjonowaniem drużyn ratowniczo-gaśniczych.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi – ustalanie zakresów i odbiór prac.
  • Przeprowadzanie szkoleń w obszarze ochrony przeciwpożarowej.

Wymagania

  • Ukończonego kursu Inspektorów Ochrony Przeciwpożarowej lub wykształcenia o profilu technik pożarnictwa.
  • Praktycznej znajomości przepisów z zakresu PPOŻ.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Państwowej Straży Pożarnej.
  • Uprawnień SEP do 1 kV lub bez ograniczenia napięcia.
  • Odpowiedzialności, sumienności, wytrwałości i dobrej organizacji pracy.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego – praca z dokumentacją.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Malta Trading

Silva LS oraz Alfa Terminal Szczecin, jako dwie odrębne spółki, świadczą usługi w zakresie transportu kolejowego, a także przeładunku i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Świadczą usługi dla Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa.