Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Staż/Praktyki w Dziale Badań i Rozwoju

Pracodawca: Maspex Numer referencyjny: 300273 Data publikacji: 16 listopada 2022 Lokalizacja: Łowicz - Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Ekoprojekt, ekologia przemysłowa
Rolnictwo: Ogrodnictwo, sadownictwo

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie wsparciem w codziennych zadaniach zespołu, uczestnicząc w realizacji projektów badawczo-rozwojowych dofinansowanych ze środków unijnych z obszaru technologii przetwórstwa owoców i warzyw (Łowicz) lub zbóż (Lubella).

Twój zakres obowiązków
  • pomoc w opracowywaniu, przeprowadzaniu i raportowaniu badań związanych w ww. projektami,
  • wsparcie w przygotowywaniu próbek wzorców, dokumentacji procesowej, ocenie surowców i wyrobów, przeprowadzanie prób laboratoryjnych i produkcyjnych, analiza przebiegu procesów produkcyjno-technologicznych przy wsparciu innych doświadczonych osób w zespole,
  • bliska współpraca z Działem Zapewnienia Jakości, Działem Zarządzania Innowacjami, Produkcją, Działem Zakupów,
  • pomoc w wykonywaniu analiz, rejestracji działań oraz opracowywaniu raportów z badań, drobnych pracach administracyjno-biurowych.​

Wymagania

Nasze wymagania
  • jesteś w trakcie studiów, mile widziane kierunki z zakresu technologii żywności lub kierunki pokrewne,
  • ukończony minimum III rok studiów,
  • możesz pochwalić się praktyczną znajomością procesów technologicznych
  • otwartość na nowe doświadczenia, proaktywność i zaangażowanie w działania,
  • swoboda w komunikacji w języku angielskim,
  • mile widziane będzie doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej.​

Oferujemy

To oferujemy
  • współpracę na podstawie umowy zlecenie - płatne praktyki,
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów,
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje,
  • możliwość dopasowania grafiku pracy do planu zajęć,
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie.​

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!