Więcej  ›
02.05.2024 02 maja 2024

Kierownik Zakładu Lasów i Parków

Pracodawca: Miejski Zakład Usług Komunalnych „MZUK” w Wałbrzychu Numer referencyjny: Oferta zatrudnienia Data publikacji: 17 października 2017 Lokalizacja: Wałbrzych - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska

Opis stanowiska

Główny zakres zadań przewidzianych dla stanowiska Kierownik Zakładu Lasów i Parków:

  • organizowanie i koordynowanie pracy Zakładu Lasów i Parków w zakresie utrzymania i administrowania lasami i parkami komunalnymi zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, sztuki leśnej i ogrodniczej,
  • sporządzanie i aktualizowanie planów urządzenia lasów komunalnych,
  • całoroczne utrzymanie parków miejskich,
  • planowanie pracy podległym Pracownikom,
  • opracowywanie projektów dla obiektów terenów zieleni,
  • urządzanie i konserwacji obiektów małej architektury krajobrazu,
  • kontakt z firmami zewnętrznymi, realizacja zamówień spółki.

Wymagania

Kandydat na w/w stanowisko musi spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie wyższe preferowane : ochrona środowiska- architektura krajobrazu, leśnictwo, ogrodnictwo,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku- min 1 lata,
  • znajomość ustawy prawo zamówień publicznych, ustawy o ochronie przyrody, ustawy o lasach,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz dobrej organizacji pracy, kreatywność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Inne informacje

Wymagane dokumenty:
  • list motywacyjny,
  • Curriculum Vitae,
  • kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje,
  • kopia dokumentów potwierdzających staż pracy,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji w Spółce Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Wałbrzychu, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2002 r. Dz. U. Nr 101, poz. 926,  ze zmianami).

Dokumenty z dopiskiem „Oferta zatrudnienia” należy składać w zamkniętych kopertach, w sekretariacie Spółki Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o., bądź przesłać pocztą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 października 2017r., do godziny 12:00.

O zachowaniu terminu wpływu dokumentów decyduje data wpływu do sekretariatu Spółki Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o., 58-300 Wałbrzych ul. Kolejowa 4.

Miejski Zakład Usług Komunalnych „MZUK” w Wałbrzychu

Miejski Zakład Usług Komunalnych „MZUK” Sp. z o.o. to niekwestionowany lider w zakresie komplementarności usług
związanych z utrzymaniem czystości w parkach, lasach, organizacją pogrzebów oraz opieką nad cmentarzami
w tym rejonie Dolnego Śląska.