Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Monter sieci kanalizacyjnej

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warsz Numer referencyjny: 150/19 Data publikacji: 19 sierpnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Główny zakres obowiązków:

  • wykonywanie procesu pracy zgodnie z wymogami bhp i ppoż,
  • wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych urządzeń technologicznych w obiektach pompowych Zakładu,
  • wykonywanie napraw i remontów zleconych przez przełożonych,
  • właściwe wykorzystanie materiałów i części potrzebnych do konserwacji, napraw i remontów urządzeń,
  • przestrzeganie obowiązujących zasad dyscypliny pracy,
  • prawidłowe użytkowanie urządzeń, sprzętu BHP oraz odzieży roboczej i ochronnej,
  • konserwacja i bieżące naprawy urządzeń oraz instalacji technologicznych przepompowni ścieków oraz obiektów towarzyszących,
  • Remonty zespołów pompowych oraz urządzeń i instalacji technologicznych przepompowni ścieków oraz obiektów towarzyszących,
  • konserwowanie maszyn i urządzeń zgodnie z wymogami dokumentacji technicznej w celu zabezpieczenia ich bezawaryjnej pracy. Wykonywanie czynności przeglądowo - konserwacyjnych urządzeń mechanicznych i instalacji technicznych. Selekcja części i podzespołów do regeneracji i wymiany,
  • utrzymywanie urządzeń mechanicznych i technologicznych w stanie gotowości technicznej do bezpiecznej i bezawaryjnej pracy. Diagnostyka urządzeń mająca na celu rozpoznanie stopnia ich zużycia. Ocena stanu urządzeń, instalacji wprowadzanych do pracy, na przykład po remontach,
  • utrzymanie we właściwym stanie technicznym przynależnych obiektów, maszyn, urządzeń, instalacji i narzędzi, w tym demontaż, czyszczenie, malowanie i mycie części i podzespołów.
  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu (tylko jako wykonujący obowiązki kierowcy),
  • obsługa Maszyn i urządzeń zgodnie z kwalifikacjami.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • ukończonej zasadniczej Szkoły Zawodowej o profilu mechanicznym (ślusarz-mechanik),
  • mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji E gr I, II,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • znajomości obsługi komputera w stopniu podstawowym,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji,
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele,
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie,
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie,
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą),
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska).

Inne informacje

W przypadku zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warsz

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawa S.A.

Każdego dnia dostarczamy ponad 330 milionów litrów smacznej i czystej wody mieszkańcom aglomeracji warszawskiej.

Mamy 130 lat tradycji. Eksploatujemy ponad 3400 km sieci wodociągowej oraz sieć kanalizacyjną podobnej długości. Dzięki skomplikowanemu systemowi filtracji i ciągłym badaniom mamy pewność, że warszawska kranówka jest zawsze najwyższej jakości. Zmodernizowana i ciągle rozbudowywana sieć kanalizacyjna zapewnia mieszkańcom komfort i oszczędności.