Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

ELEKTRONIK

Pracodawca: MPK Poznań Sp. z o.o. Numer referencyjny: 241548 Data publikacji: 25 marca 2024 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka
Energia: Audyty energetyczne

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

  • naprawa podzespołów elektronicznych

  • poszukiwanie rozwiązań napraw podzespołów tramwajowych w sytuacjach niestandardowych

  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz napraw taboru tramwajowego

Informacje dodatkowe: praca na terenie Zajezdni Tramwajowej Głogowska (możliwość pracy 3 zmianowej)

Wymagania

Od Kandydatów oczekuje się:

  • wykształcenia min zawodowego technicznego o specjalności elektronicznej (profil typu elektryk lub elektromechanik),
  • praktycznej umiejętności rozwiązywania problemów (mile widziane doświadczenie zawodowe związane z naprawami taboru szynowego) i znajomości zagadnień elektronicznych,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych (poziom podstawowy),
  • posiadania uprawnień elektrycznych w zakresie eksploatacji - SEP do 1 kV (wymagane do podjęcia pracy na stanowisku),
  • gotowości do podniesienia kwalifikacji w zakresie​ uprawnień do kierowania tramwajem w ruchu bezosobowym, bądź wózków widłowych
  • braku przeciwwskazań do pracy pow. 3 m,
  • znajomości obsługi komputera, w stopniu zapewniającym prawidłowe wykonywanie zadań,
  • zdolności manualnych,
  • umiejętności współpracy z ludźmi, komunikatywności, umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • udział w szkoleniach
  • pakiet socjalny wspierający aktywność i wypoczynek pracowników, w tym kartę multisport
  • preferencyjne warunki korzystania z usług własnych ​(bilet na komunikację miejską za 12,00zł/rok dla pracownika i członków jego rodziny)

MPK Poznań Sp. z o.o.

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE W POZNANIU SP. Z O.O.

Lider na rynku usług przewozowych miasta Poznania i okolic

poszukuje kandydata na stanowisko:

Ratownik Zakładowej Służby Ratowniczej - Elektromonter urządzeń i aparatury trakcyjnej w Dziale Zakładowej Służby Ratowniczej