Więcej  ›
18.05.2024 18 maja 2024

Monter sieci wodociągowo-kanalizacyjnej

Pracodawca: MPWiK S.A. Wrocław Numer referencyjny: monter sieci wod-kan Data publikacji: 25 kwietnia 2017 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi

Opis stanowiska

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?
Codziennie nasz Zespół dba, żeby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej. Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!
Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia? Lubisz poznawać ciekawych ludzi?
Aplikuj na stanowisko: monter sieci wodociągowo-kanalizacyjnej.

Jakie będą Twoje zadania?
Jako nasz pracownik będziesz odpowiedzialny np. za wykonywanie prac ziemnych i monterskich w zakresie eksploatacji i renowacji sieci wod-kan, czy też prac przy rozpoznaniu zdarzeń awaryjnych i eksploatacyjnych na terenie Wrocławia.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • wykształcenia minimum zawodowego sieci i instalacje sanitarne,
  • prawa jazdy kat. B, mile widziane również C,
  • dyspozycyjności oraz predyspozycji do pracy zmianowej w trudnych warunkach terenowych i pogodowych,
  • uczciwości, rzetelności i samodzielności,
  • chęci podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

A co w zamian?
  • stabilne i uczciwe warunki pracy,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień,
  • szeroki wachlarz opieki medycznej, z dostępem do specjalistów,
  • możliwość dostępu do wybranych obiektów sportowych na terenie Polski,
  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych,
  • nowoczesne narzędzia pracy.

Inne informacje

Informujemy, że praca jest w systemie dwuzmianowym.
Osoby spełniające wyżej wymienione wymagania i zainteresowane podjęciem nowych wyzwań prosimy
o przesłanie aplikacji - cv i listu motywacyjnego, w tytule: monter sieci wod-kan.
WAŻNE ! Prosimy o dołączenie klauzuli o treści "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez MPWiK S.A. we Wrocławiu,
zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2014 r.,
poz.1182 ze zm.).
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

MPWiK S.A. Wrocław

Istnienie wrocławskich wodociągów liczy się od 1871 roku, kiedy to uruchomiono zakład Na Grobli, jednak historia zaopatrzenia miasta w wodę sięga średniowiecza. Pod obecną nazwą MPWiK działa od 1952 r. 12 lipca 2011 r. MPWiK Sp. z o.o. zostało przekształcone w spółkę akcyjną Gminy Wrocław. MPWiK we Wrocławiu działa zgodnie z Regulaminem dostarczania wody i odprowadzania ścieków na obszarze Wrocławia, zawartym w tekście uchwały nr XVIII/349/11 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 17 listopada 2011 roku.