Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Doradca techniczny w Dziale Serwisu (pompy ciepła)

Pracodawca: Nibe-Biawar Sp z o.o. Numer referencyjny: OZE/serwis Data publikacji: 28 sierpnia 2019 Lokalizacja: Białystok - Podlaskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (czas nieokreślony) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Ciepło, ciepłownictwo, Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Wsparcie techniczne firm serwisowych i instalatorów,
  • Weryfikacja poprawności instalacji i uruchamianie pomp ciepła,
  • Prowadzenie szkoleń serwisowych,
  • Naprawy pomp ciepła,
  • Rozpatrywanie reklamacji,
  • Pozyskiwanie zewnętrznych firm serwisowych,
  • Koordynowanie i rozliczanie usług serwisowych,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, dostawcami usług.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane mechaniczne, inżynieria środowiska, ciepłownictwo), absolwenci mile widziani,
  • Wysokiej motywacji do pracy,
  • Łatwości i predyspozycji do uczenia się nowych rzeczy,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznych,
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności logicznego myślenia,
  • Rzetelności i dokładności,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Doświadczenia w prowadzeniu pojazdów kat. B,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania unikalnych projektów,
  • Pracę w dynamicznym, prężnie działającym zespole.

Nibe-Biawar Sp z o.o.

Misją działania naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań grzewczych takich jak: pompy ciepła Nibe, elektryczne podgrzewacze wody, wymienniki ciepłej wody, kotły peletowe Pellux, kolektory słoneczne.