Więcej  ›
18.05.2024 18 maja 2024

Przedstawiciel handlowy/Specjalista ds. OZE

Pracodawca: Nie Płacę Za Prąd Numer referencyjny: 1/2020 Data publikacji: 24 stycznia 2020 Lokalizacja: Rzeszów - Podkarpackie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Poszukujemy osób z predyspozycjami na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy/Specjalista OZE

OBOWIĄZKI:
  • Pozyskiwanie klientów
  • Budowanie profesjonalnych relacji biznesowych
  • Negocjowanie warunków umów
  • Raportowanie wykonywanych zadań
  • Tworzenie bieżącej dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami

Wymagania

  • doświadczenie zawodoweg na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • komunikatywność, otwartość,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność operatywnego i samodzielnego działania,
  • wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów;

Oferujemy

  • szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • szkolenia podnoszące kwalifikację,
  • wsparcie produktowe i sprzedażowe,
  • motywujący system wynagrodzeń,
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • wsparcie w postaci zleceń do obsługi,
  • możliwość uzyskania samochodu firmowego,
  • dedykowanego opiekuna w początkowych miesiącach pracy,
  • elastyczne godziny pracy;

Inne informacje

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proszę zajrzeć na nasz profil na:
Instagramie: nieplacezaprad.pl
Facebooku: nieplacezaprad
Naszą stronę internetową:
www.nieplacezaprad.pl
Zapraszam także do pobrania prezentację firmy w formacie PDF:
www.nieplacezaprad.pl/prezentacja_firmy.pdf

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij wiadomość” zgadzasz się na przetwarzanie przez Nie płacę za prąd Sp. z o.o danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania).

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) lub ze względu na ich niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) i ich podanie będzie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Nie płacę za prąd Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Dra Sterlinga 27/29, 90-212 w Łodzi KRS 78244 2 NIP  725 - pokaż numer telefonu -  5 REGON  383 - pokaż numer telefonu -  . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Nie Płacę Za Prąd

Nie płacę za prąd Sp z o.o. to 4 firma w grupie Idea Holding.
Grupa funkcjonuje od 15.01.2011 r.
Posiadamy 9 lat doświadczenia w branży energetycznej.
Mamy ponad 5000 klientów korporacyjnych w grupie.
Ponad 13000 klientów indywidualnych w grupie.
Posiadamy sprawdzony i skuteczny model sprzedaży.
Realizujemy setki instalacji fotowoltaicznych miesięcznie.