Więcej  ›
21.05.2024 21 maja 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: No Limit Sp. z o. o. Numer referencyjny: 39418 Data publikacji: 09 września 2021 Lokalizacja: Sosnowiec - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w realizacji zadań z obszaru BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz wymaganymi standardami
  • Kontrolowanie warunków pracy, przestrzegania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań/usprawnień związanych z poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Propagowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników
  • Udział w opracowywaniu/aktualizowaniu oceny ryzyka zawodowego
  • Prowadzenie dokumentacji BHP, wdrażanie i aktualizacja instrukcji/procedur
  • Przygotowywanie raportów i statystyk
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i innymi działami w organizacji

Wymagania

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w służbie BHP (preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub logistycznej)
  • Wykształcenie wyższe z obszaru Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość normy ISO 45001:2018 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
  • Bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów z zakresu BHP
  • Nastawienie na realizację celów
  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolności interpersonalne, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe)
  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji
  • Kompleksowy system szkoleń

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

No Limit Sp. z o. o.

O nas

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!