Więcej  ›
11.05.2024 11 maja 2024

Praktykant (gospodarka odpadami)

Pracodawca: Odzysk.biz Numer referencyjny: praktyki studenckie Wawer Data publikacji: 23 sierpnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do naszego biura w Warszawie studentów chcących odbyć praktyki ( otrzymają Państwo potwierdzenie odbycia praktyk) z możliwością późniejszego zatrudnienia w strukturach firmy z branży gospodarki odpadami. Zapraszamy studentów oraz absolwentów kierunków zw. z ochroną środowiska. Nasza firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie tworzywami wtórnymi na terenie Polski oraz Europy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy :
  • znajomości pakietu Ms office
  • dobrej organizacji pracy
  • zaangażowania
  • kreatywnosci

Oferujemy

  • możliwość zdobycia wiedzy na temat funkcjonowania przedsiebiorstwa z branży gospodarki odpadami
  • odbycie bezpłatnych praktyk z mozliwoscią przedłużenia w ramach pracy na umowe
  • elastyczny czas pracy dostosowany do planu zajęć
  • prace w młodym dynamicznym zespole
  • miła atmosferę

Odzysk.biz

Firma preżnie działająca w branży gospodarki odpadami w sektorze pośrednictwa w obrocie surowcami wtórnymi, zajmujemy się skupem oraz srzedażą surowców na terenie całego kraju w ilosciach hurtowych.