Więcej  ›
17.05.2024 17 maja 2024

Młodszy/a Kampanier/ka ds. Różnorodności BIologicznej

Pracodawca: Olga Stefanska Numer referencyjny: Młodszy/a Kampanier/ka ds. Różnorodności BIologicznej Data publikacji: 28 lutego 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Działalność pozarządowa / humanitarna, Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

Jeśli szukasz pracy, która może stać się twoja pasją, rutynowe wykonywanie obowiązków od 8 do 16 jest dla Ciebie nużące, lubisz wyzwania, a co najważniejsze widzisz głęboki sens w działaniu na rzecz ochrony środowiska, ta oferta pracy prawdopodobnie jest dla Ciebie.

Główne zadania na tym stanowisku to:
  • Współpraca z  zespołem  przy planowaniu i prowadzeniu kampanii w Polsce głównie w tematach związanych z rolnictwem
  • Prowadzenie własnych projektów w ramach trwających kampanii
  • Pozyskiwanie oraz analiza informacji potrzebnych do realizacji projektów kampanijnych
  • Zlecanie prawnikom, ekspertom i naukowcom przygotowania ekspertyz
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z interesariuszami m.in. z: przedstawicielami władz krajowych i lokalnych, przedstawicielami innych NGO, ekspertami, naukowcami, dziennikarzami i politykami
  • Organizowanie i współorganizowanie wydarzeń w ramach prowadzonych kampanii
  • Reprezentowanie Greenpeace na różnych wydarzeniach publicznych w temacie prowadzonej kampanii

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
  • Znajomości kwestii związanych z różnorodnością biologiczną, a szczególnie rolnictwem
  • Solidnej wiedzy na temat polskiej polityki i mediów oraz o powiązaniach gospodarki i polityki
  • Doświadczenia w skutecznym prowadzeniu kampanii
  • Siły przekonywania
  • Umiejętności pracy w zespole (pożądane doświadczenie w koordynacji pracy małych, dynamicznych zespołów)
  • Elastyczności i zdolności do pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobrej znajomości angielskiego w mowie i w piśmie
  • Prawdziwej pasji i entuzjazmu w stosunku do misji Greenpeace

Oferujemy

Oferujemy Ci:
  • Pracę przy ambitnych, interesujących projektach na rzecz ochrony środowiska naturalnego
  • Realną możliwość zmiany świata poprzez skutecznie prowadzone kampanie
  • Pracę na pół etatu w środowisku zaangażowanych osób
  • Wynagrodzenie od 2400 do 2800 złotych brutto, zależne od doświadczenia

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Olga Stefanska

Jesteśmy najbardziej rozpoznawalną organizacją ekologiczną na świecie, od 40 lat nagłaśniającą i rozwiązującą globalne problemy środowiskowe. Jednym z naszych kluczowych działań w Polsce jest kampania na rzecz ochrony bioróżnorodności. Jesteśmy znani m.in. z ochrony Doliny Rospudy, ochrony Puszczy Białowieskiej i działań na rzecz pszczół.