17.01.2021 17 stycznia 2021

Inspektor w Dziale Nadzoru Nasiennego

Pracodawca: Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Numer referencyjny: 72800 Data publikacji: 31 grudnia 2020 Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring
Rolnictwo: Środki ochrony roślin, GMO

Opis stanowiska

Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko: inspektor w Dziale Nadzoru Nasiennego.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • Etykietowanie i plombowanie materiału siewnego.
  • Pobieranie prób i ocena laboratoryjna materiału siewnego.
  • Akredytacja próbobiorców.
  • Ocena tożsamości i czystości odmianowej.
  • Inne zadania zlecone przez Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa i kierownika Działu Nadzoru Nasiennego.

Warunki pracy:
  • Praca biurowo-terenowa wymagająca koncentracji, wykonywana przy użyciu sprzętu komputerowego
  • Praca w terenie wiąże się z częstymi wyjazdami w celu przeprowadzania kontroli
  • Częste kontakty z klientem
  • Wysiłek fizyczny
  • Praca w stresie
  • Zagrożenie korupcją
  • Pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

Ul. Wapiennikowa 21A
25-112 Kielce

Wymagania

Niezbędne:
  • Wykształcenie: wyższe rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne
  • Prawo jazdy kat. B (samodzielne prowadzenie samochodu)
  • Znajomość zagadnień z zakresu ochrony roślin i nasiennictwa
  • Znajomość przepisów Ustawy o słuzbie cywilnej oraz Kodeksu postępowania administracyjnego
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera w tym programów Microsoft Office
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Inne informacje

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:
  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopia dokumentu potwierdzającego prawo jazdy kat.B
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Kopie świadectw pracy, kopie ukończonych szkoleń

Termin składania dokumentów: 15.01.2021
Decyduje data stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu

Inne informacje:
  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%
  • Ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa
  • Na ofercie proszę zamieścić dopisek ”Oferta na stanowisko inspektora w Dziale Nadzoru Nasiennego WIORiN w Kielcach''
  • Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Informacje o pracodawcy

Zadania realizowane przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa mają na celu zmniejszenie zagrożenia ze strony organizmów szkodliwych, eliminację negatywnych skutków wynikających z wymiany handlowej i stosowania środków ochrony roślin oraz nadzór nad produkcją materiału siewnego w pełni spełniającego wymagania zdrowotnościowe i jakościowe.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.