Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. Systemów Zarządzania

Pracodawca: Patrol Group Numer referencyjny: 152133 Data publikacji: 16 marca 2021 Lokalizacja: Wieluń - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji systemowej spółki systemów zarządzania opartej na systemach: jakościowym - ISO 9001, środowiskowym –ISO14001, ochrony zakładu etyczny – ICS, FSC;
  • Opracowywanie niezbędnych dokumentów systemowych dla systemów zarządzania spółki wynikających z w/w norm;
  • Przeprowadzanie szkoleń odnośnie dokumentacji  w/w systemów zarządzania;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych odnośnie w/w systemów zarządzania spółki;
  • Zintegrowanie w/w norm w jeden system zakładowy;
  • Nadzór nad działaniami korygującymi wynikającymi z audytów wewnętrznych spółki, zewnętrznych klientów;

Dodatkowo:

  • Odbiory jakościowe komponentów (np. kartonów)
  • Nadzór nad jakością kompletowanych produktów i palet w obszarze Kompletacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w utrzymywaniu systemów zarządzania, w tym systemu zarządzania jakością oraz środowiskiem;
  • Znajomość norm ISO 9001; ISO 14001; ICS;
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych wg norm ISO;
  • Certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001 oraz zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001 będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania oraz pracy w zespołach projektowych;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów lub prezentacji;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dokładnej i szczegółowej analizy oraz weryfikacji danych;
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania czasem;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Ciekawą pracę z największymi klientami w branży;
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • Benefity - prywatna opieka medyczna, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

Patrol Group

Patrol Group jest liderem na rodzimym rynku produktów z tworzyw sztucznych, głównie skrzyń narzędziowych. Od blisko 30 lat z sukcesem konkurujemy na rynkach światowych m.in. w Europie, Ameryce oraz Azji. W naszej ofercie znajdują się produkty z kilku kategorii tj. DIY, Building, Garden oraz Winter. Szczycimy się szerokim wyborem m.in. skrzynek narzędziowych, organizerów, pojemników, akcesoriów warsztatowych, kompostowników, łopat, doniczek czy wiader i kastr budowlanych. Zatrudniając się w Patrol Group, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy oraz wspierającej innowacje.