Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Kierownik Robót ds. Instalacji Elektrycznych

Pracodawca: Pekabex Pref S.A. Numer referencyjny: 127591 Data publikacji: 14 marca 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zasoby ludzkie

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji technicznej,
  • organizowanie przebiegu prac na budowie w zakresie instalacji elektrycznych,
  • kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót elektrycznych,
  • prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn,
  • organizowanie pracy podwykonawców IE na budowie,
  • wspieranie Kierownika Budowy w procesie realizacji budowy,
  • przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót,

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności elektrycznej bez ograniczeń; uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • skuteczność w realizacji celów, terminowość,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie nauki,
  • 500/1500/2000 PLN za rekomendację pracownika,
  • eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
  • świeże owoce,
  • wsparcie z ZFŚS,
  • naukę języków obcych,
  • możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),
  • udział w projektach (w tym zagranicznych - Szwecja, Niemcy),
  • szkolenia,
  • udział w targach i konferencjach branżowych,
  • konkursy dla pracowników,
  • wsparcie dla cudzoziemców,

Pekabex Pref S.A.

Grupa Pekabex jest liderem nowoczesnego budownictwa modułowego w Polsce. Dostarczamy rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji obiektów w oparciu o technologię prefabrykacji elementów żelbetowych, jak również kompleksową budowę obiektów „pod klucz”.

Produkcja realizowana jest w pięciu fabrykach zlokalizowanych w Poznaniu, Gdańsku, Mszczonowie (k. Warszawy) oraz Bielsku Białej. Budujemy w Polsce i za granicą (głównie na terenie Skandynawii i Niemiec), tworzymy zespół ponad 2.000 osób. Działamy od prawie 50 lat, w lipcu 2015 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Centrum Badań i Rozwoju Pekabex pracuje nad dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań. W dziedzinie nauki i edukacji współpracujemy z uczelniami na terenie całej Polski.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: