28.01.2021 28 stycznia 2021

Kierownik Działu BHP i Ochrony Środowiska

Pracodawca: PIT-RADWAR SA Numer referencyjny: 6/2021 Data publikacji: 13 stycznia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą komórki BHP
  • Zarządzanie tematami z obszarów BHP oraz ochrony środowiska
  • Nadzór nad realizacją wymogów prawnych i korporacyjnych BHP oraz środowiskowych na terenie zakładu i rekomendowanie działań służących utrzymaniu lub poprawie poziomu bezpieczeństwa
  • Inicjowanie i realizacja projektów mających na celu budowanie świadomości i kultury bezpieczeństwa u Pracowników
  • Współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru i instytucjami zewnętrznymi
  • Tworzenie planu działania komórki BHP, standaryzacja procesów i sprawowanie nadzoru we wdrażaniu najlepszych praktyk w firmie
  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP i ochrony środowiska, zgodnie z wymogami prawnymi oraz przyjętymi standardami
  • Przygotowywanie i analiza raportów, statystyk, zestawień z zakresu BHP i ochrony środowiska
  • Przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP

Wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem BHP w dużym zakładzie produkcyjnym
  • Wykształcenie wyższe o kierunku BHP lub wykształcenie wyższe techniczne i studia podyplomowe o kierunku BHP
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru BHP i ochrony środowiska i umiejętność zastosowania ich w praktyce
  • Znajomości nowoczesnych metod zarządzania obszarem BHP
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność budowania relacji i efektywnego komunikowania się na każdym poziomie struktury organizacji
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego w zakresie norm BHP i ochrony środowiska
  • Znajomość normy ISO 45001:2018.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i proponowania własnych rozwiązań
  • Kreatywność i otwartość na zmiany
  • Nastawienie na cel i zdolność do szybkiego poszukiwania skutecznych rozwiązań
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Możliwość realizacji ciekawych wyzwań i pogłębiania specjalistycznej wiedzy
  • Tworzenie warunków dla ciągłego rozwoju kompetencji i zdobywania wiedzy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów firmowych
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce

Informacje o pracodawcy

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

Wyślij swoją kandydaturę

Aplikuj poprzez stronę Pracodawcy (Kliknij tutaj)