Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista w Biurze Handlu Ropą

Pracodawca: PKN Orlen Numer referencyjny: KRR02258 Data publikacji: 16 października 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Ropa, gaz i węgiel
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Na tym stanowisku możesz rozwijać zawodową karierę będąc odpowiedzialnym za:

  • bieżącą obsługę procesów handlowych ropy naftowej dla PKN ORLEN S. A. i spółek Grupy Kapitałowej ORLEN
  • udział w negocjacjach umów handlowych
  • prowadzenie korespondencji handlowej
  • bieżącą analizę rynku ropy naftowej w kraju i zagranicą, obserwowanie trendów rynkowych, zbieranie informacji z rynku i opracowywanie odpowiednich rekomendacji i materiałów
  • obieg i archiwizację dokumentacji handlowej
  • obsługę baz danych oraz systemów informatycznych
  • opracowywanie informacji i raportów, na potrzeby wewnętrzne Spółki
  • współtworzenie wewnętrznych aktów organizacyjnych

Wymagania

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: prawo, finanse lub ekonomia
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe: bądź w zakresie handlu, preferowane na rynkach surowcowych bądź w obszarze zakupów
  • znajomość rynku ropy naftowej - będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka rosyjskiego - mile widziana
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel i PowerPoint
  • umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • orientacja biznesowa
  • orientacja na jakość, profesjonalizm i zaangażowanie w realizacji zadań
  • umiejętność dobrej organizacji i koordynacji działań
  • umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na rozwój i ciągłe zdobywanie wiedzy

Oferujemy

Pracując u nas możesz liczyć na:

  • zatrudnienie w nowocześnie zarządzanym koncernie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród
  • bogaty pakiet benefitów: opiekę medyczną, badania profilaktyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, karty zakupowe i zniżkowe na paliwo, programy emerytalne i oszczędnościowe, dofinansowanie urlopu, nauki i wypoczynku dzieci i młodzieży, Program Pracodawca Przyjazny Rodzinie i inne
  • możliwości rozwoju poprzez udział w różnych formach szkoleń, warsztatów, wykładów i programów mentoringowych, oraz zaangażowanie w wewnętrzne projekty, także zagraniczne, w ramach programu “Rynek Szans”

PKN Orlen

ORLEN jest wiodącym producentem petrochemikaliów, a także konsekwentnie rozwija segment poszukiwań i wydobycia węglowodorów. Rozpoznawanie i eksploatacja gazu z polskich złóż jest jednym z naszych priorytetów. W 2016 roku PKN ORLEN planuje kontynuację prac poszukiwawczych, rozpoznawczych i wydobywczych, prowadzonych obecnie w Polsce na obszarze 29 bloków koncesyjnych położonych w obrębie 8 województw. (w tym na 14 blokach prace prowadzone będą samodzielnie przez ORLEN Upstream w roli operatora).