Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP i P.POŻ

Pracodawca: PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. Numer referencyjny: 43342 Data publikacji: 29 lutego 2024 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

  • prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i p-poż.,
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz zachorowań na choroby zawodowe,
  • dobór środków ochrony zbiorowej i indywidualnej, ewidencja, nadzór i kontrola wydawania odzieży roboczej,
  • wydawanie i opiniowanie zarządzeń, procedur i instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, p-poż.,
  • szacowanie i sporządzanie dokumentacji oceny ryzyka zawodowego oraz doradztwo w zakresie BHP na stanowiskach,
  • nadzór nad sprzętem i wyposażeniem p-poż. oraz nad procedurami wynikającymi z przepisów p-poż. w tym organizacją ćwiczeń i zadań wynikających z obowiązków w przepisach prawa w tym zakresie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu BHP,
  • ukończony kurs inspektora p.poż.,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • komunikatywność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.
  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe - 99% dla pracowników, 80% dla członków rodziny.
  • Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.
  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".
  • Dodatki pieniężne z okazji świąt.
  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.
  • Prywatna opieka medyczna w Tu Zdrowie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. to centrum kompetencji grupy PKP Intercity w zakresie napraw i modernizacji pasażerskiego taboru kolejowego. Działamy w strukturze zakładów Produkcyjnych Zlokalizowanych w Libiszowie k. Opoczna, Warszawie i Opolu.