Więcej  ›
15.05.2024 15 maja 2024

Referent ds. gospodarki odpadami

Pracodawca: Plastica sp. z o.o. Numer referencyjny: RGO/02/2017 Data publikacji: 07 marca 2017 Lokalizacja: Frydrychowo - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Składowanie, utylizacja, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarką odpadami
  • prowadzenie ewidencji odpadów wytworzonych i przekazywanych do utylizacji
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie odbioru odpadów
  • współpraca z pracownikami w zakresie gospodarki odpadami

Wymagania

Profil pracownika:
  • wykształcenie wyższe, preferowane: Ochrona Środowiska
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym objętym Systemem Zarządzania ISO 9001/13485/14001 lub PN 18001
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office – w szczególności Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • mile widziany Certyfikat Auditora Wewnętrznego ISO 9001 / 13485 / 14001/ PN 18001

Oferujemy

Oferta:
  • interesująca, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • rzetelne i metodyczne wprowadzenie na nowe stanowisko
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (w tym m.in. karta medyczna, zniżki do klubów fitness i instytucji kultury)

Plastica sp. z o.o.

Plastica Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych S.A. posiadającej 60 - cio letnie doświadczenie w produkcji wyrobów medycznych, higienicznych i kosmetycznych. TZMO SA to polska firma odnosząca sukces na rynku globalnym, utrzymująca w wielu krajach pozycję lidera w swojej kategorii. Wyroby sprzedawane pod znakami handlowymi TZMO SA są dostępne na rynkach zamieszkałych przez 1/3 ludności świata.
Plastica Sp. z o.o. powstała w roku 2004 jako innowacyjna i zaawansowana technologicznie firma, która od początku swojej działalności dysponuje najnowocześniejszym parkiem maszynowym światowej klasy producentów. Od powstania działalności do dnia dzisiejszego jesteśmy jedynym polskim wytwórcą paroprzepuszczalnych folii i laminatów używanych w przemyśle higienicznym, medycznym i odzieżowym.